Budownictwo

Płytki, które przypominają panele – Supergres

Supergres TravelSpacerując po markecie budowlanym, można dojść do wniosku, że twórcy płytek podłogowych przechodzą już samych siebie i oferują te materiały, o których jeszcze do niedawna wielu z nas nawet nie marzyło. Przecież kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że można stworzyć płytki, które swym wzorem, wielkością i strukturą będą przypominały panele. Dziś jednak mamy łatwy dostęp do płytek, które tak właśnie wyglądają.

Płytki ceramiczne supergres travel to materiał, który wzbudza zainteresowanie nie tylko u zwykłych kupujących, ale też u projektantów – profesjonalistów. To duże, prostokątne płytki, które dostępne są w kilku kolorach. Poszczególne elementy wyglądają jak panele, a wykonana nimi podłoga przypomina drewnianą powierzchnię. Płytki idealnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach, w których nie można wykonać tradycyjnych paneli. Są bardzo odporne na zarysowania i pękanie. Tak naprawdę trudno je uszkodzić mechanicznie. Dlatego nawet najbardziej intensywne użytkowanie nie przyczyni się nawet do najdrobniejszych usterek.

Płytki idealnie sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak salon, korytarz, a także pomieszczenia komercyjne. Będą wyglądać jak wysokiej jakości panele i wyróżniać się dużo większą odpornością na wilgoć, brud i inne czynniki obniżające stan tego rodzaju materiałów. Nie można zapomnieć także o tym, że płytki te są mrozoodporne. Jeżeli ktoś zechce, może wykleić nimi powierzchnię balkonu lub tarasu. Najlepiej jednak sprawdzą się w mieszkaniu, gdyż jest to luksusowy materiał.

Udostępnij

O autorze